Series
Ratings
75
ConstantineRated ★ 3.0
Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0