Series
Ratings
62
Listen to My HeartRated ★ 4.5- Youn's KitchenRated ★ 3.0

Princess HoursRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0