Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0