Series
Ratings
52
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Becoming a BillionaireRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 4.5
My Love PatzziRated ★ 4.0- Honest LivingRated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 2.5- Three FriendsRated ★ 4.5
Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5