Series
Ratings
35
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0