Series
Ratings
54
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0