Series
Ratings
18- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0