Movies
Ratings
199
Summer WarsRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 1.5
The ConcubineRated ★ 1.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
D-WarRated ★ 2.0
300Rated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 2.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5