Series
Ratings
63
Dear My FriendsRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Love Stories From Fukuoka 18 Haru no Otonari-sanRated ★ 3.0
The Story of Ming LanRated ★ 4.0- FilterRated ★ 3.5
- How to Grill Our LoveRated ★ 3.0
- Love's AmbitionRated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The Best ThingRated ★ 4.5

Dating in the KitchenRated ★ 2.5- Love Like the GalaxyRated ★ 3.0
- The First RespondersRated ★ 2.5
LiveRated ★ 4.0- Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 3.5
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0