Series
Ratings
406
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Classroom of the EliteRated ★ 4.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 4.0
K-ON!Rated ★ 5.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 3.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.0
Holmes of KyotoRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Odd TaxiRated ★ 5.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.0
Re-MainRated ★ 3.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 3.0