Series
Ratings
95
Gossip GirlRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 5.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 5.0
New NonstopRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.0- Old Miss DiaryRated ★ 5.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0