Series
Ratings
23
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5- Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 3.0
- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 3.0
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
SignRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5- Youn's KitchenRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 3.5