Series
Ratings
53- Poker FaceRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0
The Office Season 8Rated ★ 3.0
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0
The Office Season 5Rated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
- The Bear Season 2Rated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0