Series
Ratings
67
True DetectiveRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5