Series
Ratings
34- House of NinjasRated ★ 3.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0- True StoryRated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5- Narcos: MexicoRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0