Series
Ratings
52- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- Doona!Rated ★ 1.0
The K2Rated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 3.0- New Journey to the West Season 8Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 7Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0