Series
Ratings
40- Abnormal SummitRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
iCarlyRated ★ 3.5- Pippi LongstockingRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5