Series
Ratings
21
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
SoulmateRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0