Movies
Ratings
363
Before SunriseRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0- A House of DynamiteRated ★ 3.5
- No Other ChoiceRated ★ 4.5
- Good NewsRated ★ 4.0
- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 4.0