Series
Ratings
248
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0- EveRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
GosickRated ★ 4.0
Un-GoRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 1.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.5
Black Butler 2Rated ★ 2.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Black ButlerRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 2.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.0