Series
Ratings
18
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5