Series
Ratings
78- BootsRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5- Space ForceRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- Space ForceRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0- Inside Job Part 1Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5- Loki Season 2Rated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.0- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0