Series
Ratings
66
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 2.5
When I Was The PrettiestRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5- Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
EncounterRated ★ 4.0- Sisyphus : the mythRated ★ 4.5
Marriage Lyrics For Divorce Music Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0- My Holo LoveRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
Ms. PerfectRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
When the Weather is FineRated ★ 2.5
FateRated ★ 3.5
TransformationRated ★ 3.0
Whose Is the Cuckoo's Egg?Rated ★ 3.0
Higashino Keigo TegamiRated ★ 3.0