Series
Ratings
160- 21st Century Grand Prince's WifeRated ★ 3.5
- 구기동 프렌즈Rated ★ 4.0
- The PenguinRated ★ 5.0
- Mad Concrete DreamsRated ★ 0.5
- ClimaxRated ★ 0.5
- I am Solo, Love ForeverRated ★ 5.0
- 예스맨Rated ★ 4.0
- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Murky StreamRated ★ 2.0
Severance Season 2Rated ★ 1.0- Low LifeRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0- Nine PuzzleRated ★ 2.0
The StudioRated ★ 3.0- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
- Society Game Season 2Rated ★ 4.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0