Series
Ratings
81
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 5.0
Saiyuki Reload BlastRated ★ 4.5
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 4.0