Series
Ratings
273
Hello! My LadyRated ★ 2.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 2.0
NonstopRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.0
Sharp2Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 0.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 4Rated ★ 2.5
- New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
- Shinhwa BroadcastRated ★ 4.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.0- Montana JonesRated ★ 3.5
The Path to GloryRated ★ 3.0- Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0