Titles you rated
Shrinking Season 1Rated ★ 4.5
Drops of GodRated ★ 3.0
Surface Season 1Rated ★ 3.0
Presumed InnocentRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0- From Season 2Rated ★ 2.5
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0

UnframedRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 2.5- Inspector KooRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5- RevenantRated ★ 3.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.0
HomelandRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5