Titles you rated
Long VacationRated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- Ju-On: OriginsRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0