Series
Ratings
438- Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 0.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 3.5- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Tom Clancy's Jack RyanRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0- The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 2.5
Black BirdRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 2.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0- Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
- TreasonRated ★ 3.0