Movies
Ratings
43
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0