Series
Ratings
52
DisclaimerRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 4.0- McCartney 3,2,1Rated ★ 4.0
- Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 2.5
WatchmenRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.5
DarkRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 3.5