Series
Ratings
14
Drinking SoloRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
1리터의 눈물Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5