Series
Ratings
56
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
GothamRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0- Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0