Series
Ratings
56
ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 3.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5