Series
Ratings
79- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 2.5- 나루토 5기Rated ★ 3.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0- Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 1.5
SuitsRated ★ 2.0
The WitcherRated ★ 2.0
SuitsRated ★ 2.0
SuitsRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0