Series
Ratings
392
It's NightRated ★ 0.5- Agatha All AlongRated ★ 3.0
- Loki Season 2Rated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.0- One the WomanRated ★ 2.5
Hunters Season 1Rated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Mare of EasttownRated ★ 4.0- This Is Going to HurtRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 3.5
- Skam EspañaRated ★ 1.5
- The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5

Money GameRated ★ 2.5- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
- Miss GrannyRated ★ 1.0
- Friendly RivalryRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0- Hellbound Season 2Rated ★ 1.5