Titles you rated
Man on the EdgeRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 2.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 2.0
Highway StarRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 1.0
The DreamersRated ★ 5.0
The Time MachineRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 2.5
The Last BlossomRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0