Series
Ratings
47
EmpireRated ★ 5.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.0
MidasRated ★ 4.5
5th RepublicRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 1.5- D-DayRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0- Blue TowerRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0