Series
Ratings
117- Movie RoomRated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 2.0
JumongRated ★ 2.0
Women of the SunRated ★ 2.0- Sharp3Rated ★ 2.0
Sharp2Rated ★ 2.0
Sharp1Rated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 1.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 1.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 1.5