Series
Ratings
353- Still ShiningRated ★ 2.5
- In Your Brilliant SeasonRated ★ 3.5
- The OARated ★ 3.5
- The OARated ★ 3.0

At EighteenRated ★ 2.5- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Dynamite KissRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5- Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
- Love MeRated ★ 1.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
- Family by ChoiceRated ★ 3.0
- Friendly RivalryRated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0