Movies
Ratings
107
Rush HourRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 0.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 3.5