Series
Ratings
293
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Locke & Key Season 2Rated ★ 4.0
Locke & Key Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.5