Series
Ratings
64- Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- South Park Season 26Rated ★ 3.5
- Big Vape: The Rise and Fall of JuulRated ★ 3.5
- The Devil's PlanRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0- Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- American Horror Stories Season 1Rated ★ 1.5
American Horror StoryRated ★ 3.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0