Series
Ratings
57- Family by ChoiceRated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0- MintRated ★ 2.5
- My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 2.0
- My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.5