Series
Ratings
32- Youth FC Hungry ElevenRated ★ 5.0
NavilleraRated ★ 3.5- Good PeopleRated ★ 3.5
Pokemon Best Wishes! Season 2Rated ★ 4.0
Pokemon Best Wishes!Rated ★ 4.0
Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Toy SoldiersRated ★ 4.0- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5