Series
Ratings
12
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0