Series
Ratings
324
UnbelievableRated ★ 4.0- The Art of SarahRated ★ 3.5
- The Seven Lives of LeaRated ★ 3.5
- His & HersRated ★ 2.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 3.5
- Heroes Next DoorRated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 1.0
GleeRated ★ 1.5
Pingu Season 1Rated ★ 5.0- As You Stood ByRated ★ 4.5
- The Hunting WivesRated ★ 1.5
Wild Wild CountryRated ★ 4.0- Strangers AgainRated ★ 3.0
- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 3.0
- AemaRated ★ 4.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Presumed InnocentRated ★ 4.5- Dalah: Death and the FlowersRated ★ 1.5