Titles you rated
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
UtopiaRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 2Rated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 3.5