Series
Ratings
26
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0