Series
Ratings
247
Mr. QueenRated ★ 0.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5
Divorce ChaserRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Light Squadron MaskmanRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 5.0- Super-Electronic BiomanRated ★ 3.5